ועדת חינוך

ועדת חינוך | עדכון אחרון:  27/09/2017 19:54

הגיל הרך 

בישוב בית חורון, קיים מעון של מועצת מטה בנימין המאכלס ילדים מגילאי 6 חודשים ועד 3 שנים (לרישום תינוק מתחת לגיל הנ"ל יש לפנות בהצגת אישור רפואי ולקבל אישור ממחלקת מעונות במועצה), כדי לאפשר לאימהות להשתלב במעגל העבודה.  במעון דואגים לטיפול ברמה גבוהה, תוך מתן אפשרות לילדים להתפתח בקצב אישי בסביבה תומכת ותואמת את התפתחותם. המעון מפוקח והצוות עובר הדרכה במטרה לוודא כי כל ילד יזכה ליחס חם ואוהב מצוות עובדים זמין ורגיש, המאפשר לו להתפתח בקצב אישי, בסביבה שנבנתה לפי גישת "למידה תואמת התפתחות".

 

גני ילדים

בישוב 3 גני ילדים ממ"ד ו- 1 ממלכתי: "תמר", "תאנה", "גפן" ו"רימון" ההרשמה לגנים נעשית באתר המועצה  ובעזרת רכזת הקהילה בישוב (הודעה על תחילת הרישום נשלחת בצורה מסודרת בכל אמצעי התקשורת הזמינים בישוב). השיבוץ והחלוקה לגנים נעשה על ידי מחלקת החינוך במועצה.

 

בית הספר

בית ספר ממ"ד בית חורון משותף לדתיים, מסורתיים וחילוניים, בית הספר חותר למצוינות, מחנך לסובלנות ולהישגים גבוהים במגוון תחומים ומשלב חינוך לערכי עם ישראל כחלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים והעשייה הבית ספרית. בבית הספר שוקדים לאתר, לפתח ולמצות את הכישורים והיכולות של כל תלמיד.

 

צהרון "ניצנים"

השנה נכנס לגנים ולבית הספר פרויקט "ניצנים"  של משרד החינוך - תכנית כלל ארצית של צהרונים בסבסוד משרד החינוך, הארכת יום הלמודים במוסדות החינוך עד השעה 16:00.

 

חינוך על יסודי

הנערים לומדים לפי אזורי הרישום בבתי ספר התיכון השונים בערים ירושלים ומודיעין, הבנות לומדות באולפנת עופרה. הילדים נוסעים למוסדות החינוך העל יסודיים באמצעות האוטובוסים של החברה לפיתוח מטה בנימין.

בית חורון, בית חורון ד.נ. צפון יהודה 90935
טל: 02-5361061, פקס: 02-5361062, דוא"ל: [email protected]
צרו קשר
הוקם ע"י MeyData